درباره زاویو

 ZAVIO secutech2014

زاویو فعالیت خود را در سال 2006 با تمرکز بر روی نظارت تصویری مبتنی بر IP آغاز نمود. از آن زمان زاویو مسیری طولانی را پیمود تا محصولاتی با کیفیت و متنوع را تولید نماید . هدف زاویو صرفا فروختن دوربین نیست ، ارائه پشتیبانی و تولید محصولات با کیفیت همگام با نیاز مشتریان از عمده اهداف این شرکت است زاویو  برای پول و وقت شما ارزش قائل است.به این علت است که تولید کنند گان بزرگ جهان با زاویو  همکاری دارند و زاویو  را به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات IP پذیرفته اند .

 

 

 چرا زاویو ؟

اگر شما دنبال نظارتی از طریق IP هستید محصولات زاویو به جهت داشتن کیفیت تصویری مناسب و مقرون به صرفه بودن انتخابی صحیح است
از همان ابتدا زاویو به دنبال تکنولوژی هایی بوده است که بتواند کیفیت تصاویر دریافتی و ذخیره سازی را بهبود ببخشد . این تکنولوژی ها از دیدفنی به سه دسته تقسیم می شوند :

• استفاده از الگوریتم های پیشرفته پردازش تصویر

• استفاده از تکنولوژی های پیشرفته فشرده سازی تصویر بدون کاهش کیفیت

• استفاده از لنز هایی مناسب و توانایی یکپارچه سازی فوق العاده تصاویر 

به همین دلیل است که بسیاری از مشتریان با دیدن تصاویر دوربین های ما شگفت زده می شوند.

WDR 450x166 1

 

استفاده آسان

استفاده آسان برای کاربر نهایی همیشه یک موضوع مهم برای تولید کنندگان است . از آنجایی که نرم افزار های مدیریت تصاویر از طریق وب (EZvuu) در سال 2011 معرفی شد و هدف نهایی آن تولید محصولاتی  با دو ویژگی "استفاده آسان " و "نصب آسان " بوده است همواره زاویو تلاش کرده تا در این سال ها به این اهداف نزدیک گردد.

 

حرفه ای و با ارزش

زاویو هدف از تولید دوربین های IP را ،  تولید محصولی حرفه ای و مقرون به صرفه قرار داده است این محصولات می تواند طیف وسیعی از مشتریانی که به دنبال کیفیت و پشتیبانی دائمی هستند به خود جذب نماید.

 

ویژگی ها و مزایای زاویو

در جهان به سرعت زاویو را به عنوان یک تولید کننده خلاق در زمینه دوربین های مدار بسته که همواره به دنبال فن آوری های پیشرفته است شناخته اند 
ویژگی های محصولات زاویو:

·         ارائه تصاویر ویدیویی با کیفیت

·         محصولات با دوام و عمکرد مناسب

·         استفاده از تکنولوژی در جهت یکپارچه سازی تصاویر

·         ارائه راه حل های نوآورانه و کاربر پسند

·         پاسخ سریع به نیاز های بازار پیشرو در توسعه پلت فرم های جهانی

·         طراحی،مجتمع سازی و برقراری ارتباط بین عملکرد ها

·         حداقل نیاز به عامل های خارجی

 

زاویو عضو ONVIF است

 

onvif logo 203x68موسسه  ONVIF در سال 2008 در راستای تولید یک پلت فرم متن باز برای نظارت بر سیستم های IP فعالیت خود را آغاز نمود. ONVIF یک پروتکل مشترک برای تبادل اطلاعات بین محصولات مبتنی بر IP- و صرف نظر از مارک ها و یا تولید کنندگان آن است.

 

RegisterLoginFacebookGoogleLinkedinTwitterInstagramAparat