برنامه جدید موبایل ZAVIOR را هم اکنون میتوانید دانلود کنید 

کاربران زاویو هم اکنون می توانند آخرین نرم افزار زاویو برای گوشی های هوشمند به نام ZAVIOR  را دریافت کنند تا بر دوربین ها و NVR های زاویوی خود کنترل سریع تر و راحت تری داشته باشند . 

این برنامه را میتوانید با کلیک  در لینک بالا یا در Google Play  و یا Apple Store دانلود کنید . 

حضور  zavio.ir در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایپاس

زمان : 26 تا 29 مهر ماه 1395


مکان: تهران، مصلای حضرت امام خمینی(ره) سالن شبستان غرفه  B128

 

از شما مشتریان وهمکاران گرامی دعوت می شود تا از این نمایشگاه بازدید نمایید .
شایان ذکر است ساعت برگزاری نمایشگاه از ساعت 10 صبح لغایت 6 بعد از ظهر می باشد.

 

درباره پانزدهمین دوره برگزاری ایپاس

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات، پلیسی، ایمنی و امنیتی

زمان : 26 تا 29 مهر ماه 1395

مکان: تهران، مصلای حضرت امام خمینی(ره)

شرکت ناجی پاس در راستای نیل به اهداف متعالی و آرمان های ارزشمند بنیاد تعاون نیروی انتظامی و استفاده بهینه از کلیه امکانات در یک سازماندهی علمی و کارآمد همواره در تلاش است تا مأموریت های محوله را به بهترین وجه ممکن ایفا نماید که یکی از مهمترین فعالیت های این مجموعه برگزاری ادواری نمایشگاه ایپاس می باشد

000ipas 

 
     گروه بندي تجهيزات و خدمات قابل ارائه در نمايشگاه  IPAS

  مخابرات و كامپيوتر
سيستم هاي مخابراتي، سيستم هاي فرستنده و گيرنده، سيستم هاي پردازشگر اطلاعات ، سيستم هاي صوتي و تصويري، سيستم هاي بي سيم، تجهيزات رادار، فيبرهاي نوري، تجهيزات ماهواره اي، انواع سنسورها، تجهيزات زنده ياب، سيستم كنترل امنيت مسيرهاي هوايي، بنادر، فرودگاه ها، مرزها، مراكز حساس و غيره، سيستم هاي ردياب، تجهیزات GPS،
سيستم هاي عامل باضريب ايمني بالا، سيستم هاي امنيتي كامپيوتر و اينترنت، سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي. 
 
حمل و نقل
زميني:  وسايل نقليه سبك و سنگين، تجهيزات واكنش سريع، نفربرها و تانك ها، وسايل نقليه خاص ، موتورسيكلت،
هوايي: انواع هواپيماهاي سبك، انواع هليكوپتر،

 دريايي: انواع لنج هاي چند منظوره، انواع قايق ها، انواع موتورهاي دريايي و ... .

 تسليحات و مهمات
انواع سلاح گرم و سرد و شوکر، انواع موادمنفجره، گازهاي اشك آور، تجهيزات ضد شورش، تجهيزات خنثي سازي بمب و مين و... .
 
يونيفرم و لباس
لباس هاي كار، لباس هاي ضدآتش و ضدآب، لباس هاي ويژه عمليات خاص، لباس هاي ضد مواد شيميايي،  جليقه ضد گلوله، لباس هاي بازتاب دار، انواع كفش، پوتين و... .
 
وسايل نور و تصوير
دوربین های امنیتی، سيستم هاي پردازش فيلم و تصوير، ملزومات دوربين، تجهيزات ديد درشب و... .
 
ترافيك
تجهيزات كنترل ترافيك، تجهيزات ايمني بزرگراه ها، علائم راهنمايي و رانندگي چرثقیل های جابجایی و حمل خودرو. 

آتش نشانی، امداد و نجات
تجهيزات امداد و اورژانس، تجهيزات امداد در ارتفاعات، تجهيزات اتاق عمل، تجهيزات امداد جاده اي، تجهيزات اعلام و اطفاءحريق و... .


سيستم هاي آموزشي و مشاوره ای
سيستم هاي مشاوره اي، طراحي و كنترل سيستم هاي حفاظتي، تحليل در خصوص جرم شناسي، بهينه سازي سيستم هاي حفاظتي، سيستم هاي آموزشي، مدارس آموزشي(علوم نظامي و انتظامی)، تجهيزات خاص آموزشي،سيستم هاي شبيه ساز و... .

زمينه هاي ديگر
تجهيزات اشعه ايكس، سيستم هاي كشف جرم و مبارزه با جرايم، سازه هاي پليسي، تجهيزات انگشت نگاري،  شيشه هاي ضد گلوله، انواع قفل ها، تجهيزات كمپينگ، تجهيزات ايمني صنایع مختلف، نشريات تخصصي در زمينه هاي مرتبط و

وب سایت زاویو ایران ،جهت ارائه خدمات بهتر و فروش محصولات زاویو در حال بهینه سازی می باشد و به زودی افتتاح خواهد شد 

122

افتتاحیه ی سیزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی ( IPAS 2014 ) امروز برگزار گردید. برگزار کننده ی این نمایشگاه شركت ناجي پاس می باشد که وابسته به بنياد تعاون ناجا تحت نظارت نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران است. 

122

لیست کلیه سمینار ها و نمایشگاه هایی که در این نمایشگاه برگزار می شود ، در فایل زیر قابل مشاهده و دانلود است .

دانلود فایل پی دی اف لیست سمینارها و کارگاه های آموزشی

نحوه ثبت نام در همایش، سمینار و کارگاه­های آموزشی نمایشگاه IPAS2014

122

به گزارش خبرگزاری بسیج،سردار حسین اشتری در افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی به اهمیت برگزاری این نمایشگاه در ابعاد بین‌المللی پرداخت و اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه ایپاس در این مقطع زمانی که بخش‌هایی از خاورمیانه در آتش فتنه و جنایت عوامل استکبار کفر جهانی می‌سوزد و آرامش و امنیت را از مردم این منطقه سلب کرده است، پیام‌های مختلفی را به همراه دارد که ثبات توام با اقتدار جمهوری اسلامی ایران یکی از آنهاست که به پشتوانه درایت و هوشمندی رهبری و وحدت و پایمردی ملت سرافراز حاصل شده است و توانسته با وجود تمامی دسیسه‌ها و تحریکات سوء دشمن، بر مشکلات فائق آییم.

122

گروه ناجا- جانشين رئيس پليس کشور گفت: برگزاري نمايشگاه ايپاس ، نشانگر آرامش ، توام با اقتدار جمهوري اسلامي ايران است 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار " حسين اشتري" در سيزدهمين نمايشگاه بين المللي لوازمو تجهيزات پليسي، ايمني و امنيتي ايپاس 2014 با اشاره به برگزاري اين نمايشگاه به صورت ادواري،اظهارداشت: در اين مقطع از زمان، بخش هايي از منطقه خاورميانه در آتش فتنه و جنايات عوامل استکبارکفر جهاني مي سوزد و آرامش و امنيت را از ساکنان آن سلب نموده، پيام هاي مختلفي را به همراه دارد ويکي از مهمترين آنها ثبات، توام با اقتدار جمهوري اسلامي ايران است که به پشتوانه درايت و هوشمنديرهبر معظم انقلاب و فرماندهي توانا، حکيم و ايستادگي، وحدت و پايمردي ملت سرافراز ايران حاصل شدهو توانسته با وجود همه دسيسه ها و اقدامات و تحريکات سوء دشمن با خنثي کردن همه شيطنت ها برمشکلات فائق آيد. 

122

ناجا: امنیت در ایران با اروپا برابری می کند

سردار مقيمي گفت: امنيت در ایران نسبت به سایر کشورهای منطقه مثال زدني است و حتی می توانیم با کشورهای اروپایی برابری کنیم که از جهت سرقت ها وضعیت آماری و امنیتی در وضعیت بهتری قرار دارد.

رییس پلیس آگاهی ناجا در بازدید از سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایپاس در نخستین روز پس از بازدید از غرفه های مختلف، بازدیدش بیشتر از غرفه های فرآورده های ضد سرقت بود ؛چرا که امسال دغدغه اصلی فرماندهی بویژه پلیس آگاهیست.

RegisterLoginFacebookGoogleLinkedinTwitterInstagramAparat